Добрый день.Нужно сочинение на тему :Как я провёл весенние каникулы !Построить предложения в прошедшем времени.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My summer holiday. Last summer I went to a village where my grand parents live.I have spend all time outside.Every day we played football and other very interesting games.There was no internet and computers.In spite of this,I had a great time there. I hope I will see my grand parents again next summer