Допоможіть на завтра скласти казку з таким початком: У прекрасної царівни Весни було троє братів:Березень,Квітень,Травень.Березень був якийсь дивний.То веселий і теплий,із Сонечком дружний.То раптом насупився із Завірюхою подру...

Допоможіть на завтра скласти казку з таким початком: У прекрасної царівни Весни було троє братів:Березень,Квітень,Травень.Березень був якийсь дивний.То веселий і теплий,із Сонечком дружний.То раптом насупився із Завірюхою подружився..... ОТВЕТТЕ   КТО НИБУДЬ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І Квітень з Травнем відразу зрозуміли,що з Березнем щось не так і вирішили допомогти своєму брату..Спочатку вони дули на нього теплим вітерцем,але у завірюхи був холодніший вітерець  і Березень   знову  біг до Завірюхи,бо так  цікавіше.Коли Березень вертався с прогулянки злий і насуплений і було зрозуміло,що він знову грався з завірюхою,вони брали і сильно-сильно обіймали його.Але їхнього тепла  було недостатньо щоб зігріти його серце і вмовити більше не водитися с завірюхою.І тоді вони вирішили серйозно поговорити с Сонцем.Пішли вони до нього в гості і кажуть : Сонечко допоможи нам будь-ласка,без тебе ми не впораємося. Сонечко їм і каже :єдине що я можу це дуже сильно зігріти цю завірюху гарячими промінчиками,щоб вона побігла і більше ніколи не приходила.Так і зробили,Сонечко перемогло завірюху своїм теплом і тепер Березень дружив тільки зним