Make up a list of antonyms: to be out,hot,to take off,day,summer,bad,great,spring,night,difgicult,winter,good,small,esdy,to put on,cold,cloudy,autu...

Make up a list of antonyms: to be out,hot,to take off,day,summer,bad,great,spring,night,difgicult,winter,good,small,esdy,to put on,cold,cloudy,autu...Make up a list of antonyms: to be out,hot,to take off,day,summer,bad,great,spring,night,difgicult,winter,good,small,esdy,to put on,cold,cloudy,autumn,to be back,sunny.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
to be out-to be back,hot-cold, to take off-to put on, day-night, summer-wunter, bad-good, great-small, spring-autumn, difficulty-easy, cloudy-sunny. Думаю так