Надо сделать кроссворд по повести "Шпага Славка Беркути" по розделам :" Після вистави", " Дискусія за партою", "Битися із беззбройним", " Лілі не хоче вдавати", "Два по два- чотири", " Тоді була п'ятниця". Всего должно быть 12 ...

Надо сделать кроссворд по повести "Шпага Славка Беркути" по розделам :" Після вистави", " Дискусія за партою", "Битися із беззбройним", " Лілі не хоче вдавати", "Два по два- чотири", " Тоді була п'ятниця". Всего должно быть 12 вопросов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1: З яким рахунком виграв останій бій Славко Беркут? 2: Куди поспішав Славко? 3: Хто був разом з Лілі? 4:Що намагався доказати Славко Юлькові? 5: Як Славко поранив Юлька? 6: Що відчув Славко після поранення Юлька? 7: Через що затіялась бійка між Юльком і Славком? 8: Яким видом спорту займався Славко? 9: Чия це фраза "Два по два-чотири"? 10: Що купила мама Славка щоб віднести Юльку? 11: Хто буде судити Славка? 12: Як звали тренера Славка з фехтування?