Напишите сочинение на тему: Моё любимое животное (описание) 3 микро темы: вступление, основная мысль, вывод Дам 35 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт . У мене є животне і це кіцька вона дуже гарна і ласкова я її дуже люблю. Вона в мене їсть почті все кромі сладостів .Вона любить зімною дуже гуляти вона гарна і пушиста .Вона в мене вже народила 4 котенята вони дуже гарні . Отже бережіть своїх животних не знущайтеся над ними бо вони тоже як люди що не зроби їм також боляче . Пака.Я дуже була рада вам розказати про цю чудову звістку.