Перебудуйте подані речення на речення з пряою мовою і запишіть.Розставте потрібні розділові знаки. 1.У саду росли гарні троянди і радували серце маленької господині.2. Із-

Перебудуйте подані речення на речення з пряою мовою і запишіть.Розставте потрібні розділові знаки. 1.У саду росли гарні троянди і радували серце маленької господині.2. Із- за гір виглянуло сонце і швидко висушило росу на траві. За відповідь- 15 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У саду , росли гарні троянди і радували серце маленької господині.