Ваш Англійський колега-подруга збирається відвідати Україну влітку. Напишіть йому листа.У вашому листі: сказати, що ви будете раді зустріти Вашого друга в Україні; писати про пам'ятки Києва, столиці; писати про місцях, щоб відв...

Ваш Англійський колега-подруга збирається відвідати Україну влітку. Напишіть йому листа.У вашому листі: сказати, що ви будете раді зустріти Вашого друга в Україні; писати про пам'ятки Києва, столиці; писати про місцях, щоб відвідати у вашому рідному місті. НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ ТРЕБА НАПИСАТИ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ukraine has a long history and richcul­ture.That is why there are many places ofin­terest there.It is natural that the capital of thecountry, Kyiv, has the greatestnumber of them.It is one of the oldest cities in Europe.From time immemorial Kyiv has beenthe centre of Slavonic culture.There are many ancient cathedralsand churches, museums andmonuments, beautiful streets andsquares in it.The main street of Kyiv is certainlyKhreshchatyk.If you have never been to Kyiv youshould start your sightseeing there.The street is only one kilometre longbut very impressive.Kyiv is famous for its Kyivo-PecherskaLavra.More than 80 buildings wereconstructed­ on its territory during 900years of the monastery’s existence.Tourists always go to have a lookat the monument to BohdanKhmelnytsky, the out­standingUkrainian statesman and militaryleader.There are many other places ofinterest in Kyiv. Україна має велику історію і багатукуль­ту­ру.Тому в нас багато визначних пам’я­ток.Цілком природно, що столиця краї­ни, Київ, нараховує найбільшу кіль­кість визначних пам’яток.Це — одне з най­ста­р­і­ших міст Євро­пи.З давніх часів Київ був центром сло­в’янської куль­ту­ри.У місті багато стародавніх соборіві цер­ков, музеїв і пам’ятників, чудо­вих вулиць і скверів.Головна вулиця Києва, звичайно,Хре­ща­тик.Якщо ви ніколи не були в Києві, вамслід починати огляд визначних па­м­’я­ток звідси.Вулиця довжиною усь­о­го один кіло­метр, але дуже вра­жа­ю­ча.Київ відомий Києво-Печерськоюлав­рою.Більше 80 будинків було зведено наїї території за дев’ятсот років існу­ван­ня монастиря.Туристи завжди приходять по­ди­ви­ти­ся на пам’ятник БогдановіХмель­ниць­ко­му, відомомуукраїнському дер­жав­но­му діячевіі воє­на­чаль­­ни­ку.