Яким я бачу майбутнє одного з героїв повісті шпага славка беркути

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені здається, що Славко, а тоді вже Св'ятослав, матиме дружину, дітей. Діти будуть виховані так само як і Славко у дитинстві. В нього буде люб'яча дружина. Працюватиме Славко спортсменом. Буде чемпіоном світу з фехтування. Я вважаю, що з його характером можна досягнути великих висот.