Знайдіть складносурядне речення, частини якого – односкладні речення. а) Колона машин мчить униз, і багряні гори розступаються, як живі, даючи дорогу (О. Гончар). б) Не рад козак журитися, так серденько ниє (Народна творчість)....

Знайдіть складносурядне речення, частини якого – односкладні речення. а) Колона машин мчить униз, і багряні гори розступаються, як живі, даючи дорогу (О. Гончар). б) Не рад козак журитися, так серденько ниє (Народна творчість). в) Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати (В. Симоненко). г) Надворі вже був день, але крізь густу мряку годі було на кілька кроків людей пізнати (Л. Мартович).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в) Можна вибрать друга і по духу брата, та не можна рідну матір вибирати (В. Симоненко).