До школи привезли однакову кількість ящиків з яблуками і ящиків з грушами. Маса кожного ящика з яблуками- 30кг, а кожного ящика з грушами 25 кг. Загальна маса фруктів становила 440 кг. Скільки привезли кг яблук і скільки- кг гр...

До школи привезли однакову кількість ящиків з яблуками і ящиків з грушами. Маса кожного ящика з яблуками- 30кг, а кожного ящика з грушами 25 кг. Загальна маса фруктів становила 440 кг. Скільки привезли кг яблук і скільки- кг груш? Розв*яжи задачу. Подану задачу перетвори на задачу на знаходження невідомих за двома різницями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 25-13=12 кг - маса половини яблук 2) 12*2=24 кг - маса яблук 3) 25-24=1 кг - маса порожнього ящика відповідь: 1кг