Математика Для приготування 4 тортів необхідно 48 ложок борошна, а для приготування 5 короваїв-75 ложок борошна . На скільки більше ложок борошна ...

Математика Для приготування 4 тортів необхідно 48 ложок борошна, а для приготування 5 короваїв-75 ложок борошна . На скільки більше ложок борошна ...математика Для приготування 4 тортів необхідно 48 ложок борошна, а для приготування 5 короваїв-75 ложок борошна . На скільки більше ложок борошна використали на приготування одного короваю,ніж одного торта. Корова за добу зїдає 8 кг сіна, а 5 коней-60кг.Скільки всього кг сіна зїдають корова і...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 48:4=12 (л.)-один торт 2) 75:5=15(л.)-один коровай 3) 15-12=3 (л.)-на стільки більше