Придумайте 5 вопросов об искусстве. Прошу помогите)) Срочно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. What is art? 2. What is the purpose of art? 3. What is the difference between "modern art" and more conventional art? 4. What do you know about art? 5. When do you think the best art was being produced? 6. Are you in anyway artistic? 7. What kind of art do you like? 8. What do you think about abstract art?