Write your own congratulation cards on different occasions. Here are some examples: 3 Dear . . . Today, because it’s your birthday, I want to tell ...

Write your own congratulation cards on different occasions. Here are some examples: 3 Dear . . . Today, because it’s your birthday, I want to tell ...Write your own congratulation cards on different occasions. Here are some examples: 3 Dear . . . Today, because it’s your birthday, I want to tell you how much that means to me and how much I love you, too. Happy Birthday! A wedding day that’s perfect. Let all your dreams come true. A marriage th...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Написать свои собственные поздравительные открытки на разные случаи жизни. Вот несколько примеров: 3 дорогая . . . Сегодня, ведь это твой день рождения, я хочу сказать тебе, как много это для меня значит и как сильно я тебя люблю. С Днем Рождения! В день свадьбы идеально. Пусть все ваши мечты сбываются. Брак, который очень богат на счастье для вас. Радость наполняет дом, вы будете делить. Любовь наполнит ваши сердца. Это то, что вы пожелали, как ваша совместная жизнь начинается.